B&B La Tuquette is een gerestaureerde oude boerderij aan het einde van een doodlopende weg.

Vanaf de terrassen kunnen jullie genieten van een prachtig uitzicht over de vallei en het dichtstbijzijnde bastidedorpje Saint-Pastour.

In de vallei overheersen pruimenboomgaarden, zonnebloemvelden en bossen.

De B&B is gelegen op een terrein van 4 ha waarvan er ongeveer 2 ha omheind zijn.

Het huis staat op een zuidhelling en is omgeven door zonnige terrassen.

Op het terras met zicht op Saint-Pastour bevindt zich de wellness.

In de chalet zijn whirlpool en infraroodsauna gratis ter beschikking van onze gasten.

NIEUW:

Verwarmd zwembad staat ter beschikking van de gasten.

Een kinderalarm is voorzien.

Wij beschikken over drie kamers, elk met eigen badkamer.

Voor de allerkleinsten is er een kinderbed en -stoel ter beschikking.

De prijzen zijn op basis van 2 personen, overnachting en ontbijt.

In de prijs is eveneens de verplichte verblijfstaks inbegrepen.

Lees meer

Magda & Marc Bauwens - Van den Bulcke

Magda & Marc Bauwens - Van den Bulcke is bekend bij chambresdhotes-in-Frankrijk.be sinds 17/07/2016. U kunt de verhuurder contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

Bekijk het volledige aanbod van Magda & Marc
Prijs op aanvraag

Wanneer gaat u op vakantie?

2
0

Verhuurder spreekt nederlands, engels, frans, duits

Contacteer verhuurder

Omgeving

Voor de wijnliefhebbers is het van hieruit ideaal om op ontdekking te gaan naar de vele wijnen in de streek; Cahors, Bergerac en Bordeaux.

Lot-et-Garonne

Een ideale bestemming voor natuurliefhebbers en voor iedereen die massatoerisme wil vermijden. Geniet van de prachtige natuur: glooiende heuvels, rivieren, bossen, boomgaarden, weilanden, ... Lot-et-Garonne wordt wel eens het Toscane van Frankrijk genoemd.

Land- en tuinbouw is er de grootste economische activiteit.

De streek is de belangrijkste producent van pruimen, tomaten, aardbeien en hazelnoten in Frankrijk.

Het gebied wordt ook gekenmerkt door talrijke bastides en kastelen.

Aan eeuwenoude marktjes, traditionele jaarmarkten en goede restaurantjes is er geen gebrek.

Villeneuve-sur-Lot

Is zeker een bezoekje waard. Dit is een mooie vestingstad waar de rivier de Lot dwars doorheen stroomt. Heel veel winkeltjes om te kuieren, leuke terrasjes en voldoende gezellige restaurantjes.

Markten op dinsdag- en zaterdagvoormiddag.

Monflanquin

Hoog op een heuvel gelegen. Dit is een van de mooiste bastides van Lot-et-Garonne. Het dorp is geklasseerd als een van de mooiste dorpen van Frankrijk.

Typerend voor een bastidestad is een rechthoekig stratenpatroon, naar Romeins model, rondom een centraal marktplein.

Penne d'Agenais

Hooggelegen middeleeuws bastidestadje met uitzicht op de Lot.

Wandel de stad binnen langs één van de drie stadspoorten en verken te voet de smalle steile straatjes met hun prachtige huizen in natuursteen.

De Notre-Dame-de-Peyragude is sinds meer dan duizend jaar een halte op de weg naar Santiago de Compostella.

Villeréal

Op het centrale plein van deze bastidestad zie je een 14de eeuwse markthal op houten pijlers. Imposante versterkte kerk en enkele pittoreske oude huizen.

Pujols

Mooi middeleeuws dorp dat geklasseerd is als één van de mooiste dorpen van Frankrijk. prachtig uitzicht op Villeneuve-sur-Lot en de vallei van de Lot.

Casseneuil

Mooi gelegen aan de monding van de Lède in de Lot.

De middeleeuwse oorsprong van de stad is nog steeds herkenbaar door oude huizen en smalle straatjes. Talrijke winkeltjes en restaurantjes.

De grootste verwerker van gedroogde pruimen van de streek is hier gevestigd: France prune (met winkel).

Frespech

Typisch dorpje met mooi Romaans kerkje, resten van een 13de eeuwse omwalling en oude stadspoorten. Vooral bekend door het "Musée du Foie gras" (zeker een bezoek waard).

...

Lees meer

Faciliteiten

Table d'Hôtes
Kindvriendelijk
Wifi - internet
Zwembad

Kamers

Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Kamer Noisettes

3 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 3 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Kamer Figues

3 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 3 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Kamer Pruneaux

3 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 3 personen
Lees meer

Recensies
(0)

Er zijn nog geen beoordelingen
Beoordeling toevoegen

Foto's

Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!