Jan en Marion heten u welkom op Le Manoir.

U vindt ons landhuis annex koetshuis en grote schuur - met zijn 5 sfeervolle gastenkamers -  in Souillac, in het hart van de Dordognevallei.

Drie van de kamers bevinden zich in het woonhuis op de eerste verdieping. Het betreft een familiekamer die bestaat uit twee aparte slaapruimtes met gedeelde badkamer, geschikt voor families tot 5 personen, en twee tweepersoonskamers. Om akoestische redenen aanvaarden we in deze kamers alleen gasten vanaf 14 jaar.

We hebben ook twee kamers, telkens voor twee personen, op het gelijkvloers. Die hebben een eigen inkom, zitruimte en privé-terras, en desgewenst ook een eigen keuken. Deze kamers zijn ruim genoeg om op verzoek een gratis babybedje te plaatsen, geschikt voor kinderen tot 2 jaar.

De tuin is een hectare groot en loopt over in de omringende bossen. We hebben een zwembad van 12 op 6 met een groot zonneterras er omheen.

Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Jan en Marion Truyts-Michielssen

Jan en Marion Truyts-Michielssen is bekend bij chambresdhotes-in-Frankrijk.be sinds 07/12/2018. U kunt de verhuurder contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Jan en Marion
€ 69,00
Vanaf / nacht

Wanneer gaat u op vakantie?

2
0

Verhuurder spreekt nederlands, engels, frans, duits

Contacteer verhuurder

Omgeving

Le Manoir is zeer rustig gelegen te midden van een prachtige natuur en gebouwd tegen een heuvel in de vallei van de Borrèze, een zijrivier van de Dordogne. Het domein vormt samen met vier buurhuizen het gehucht La Forge. Op slechts 5 km ten zuidoosten ligt Souillac, een gezellig marktplaatsje met een ruim aanbod van restaurants, winkels, banken en andere faciliteiten en beroemd om zijn abdijkerk met prachtige sculptuur.

Quercy-Périgord

Le Manoir is gelegen in de vallei van de Dordogne. Deze vallei doorsnijdt drie departementen: de Lot (de Quercy), de Corrèze en de Dordogne (de Périgord). Le Manoir ligt in de Lot, maar op slechts vijf kilometer afstand van het departement Dordogne. De streek is een van de mooiste en meest geliefde van Frankrijk en biedt de ideale combinatie van een afwisselend landschap, een mild klimaat, een overvloed aan cultuur en een uitstekende regionale keuken. Le Manoir vormt dan ook het ideale vertrekpunt voor een bezoek aan Rocamadour, Sarlat, Domme, Beynac en vele andere indrukwekkend kastelen, musea, prehistorische grotten en middeleeuwse stadjes.

Liever sportief?

Voor wandelaars en fietsers zijn de heuvels rondom Le Manoir een uitdaging. Uw eigen fiets stalt u veilig en droog in onze schuur. Wie wil, huurt een fiets in Souillac.

Golft u, of wil u het gewoon eens proberen? Op amper 2 km afstand ligt een prachtige (maar volgens kenners moeilijke!) 18-holes golfbaan.

En een van dé klassiekers waar heel wat van onze gasten niet over uitgepraat geraken: een kanotochtje op de Dordogne. U kiest zelf afstand en duur.

Lees meer
Bij golfbaan
Heuvelachtig
Golf
vissen
Motorrijden
Fietsen
Pretpark in de buurt
Wandelen

Faciliteiten

Parking
Diepviesvak
Koelkast
Verwarming
Terras
Table d'Hôtes
Kindvriendelijk
Wifi - internet
Zwembad

Kamers

Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Mauzac

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Braucol

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Négrette

5 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 5 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Colombard

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Manseng

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer

Recensies
(0)

Er zijn nog geen beoordelingen
Beoordeling toevoegen

Foto's

Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!