Jan en Marion heten u welkom op Le Manoir.

Ons landhuis annex koetshuis en grote schuur staat in Souillac, in het hart van de Dordognevallei. U vindt er 5 sfeervolle gastenkamers en 5 vakantiehuisjes of gîtes.

Als gastenkamers hebben we één familiekamer met 2 aansluitende slaapkamers, geschikt voor families tot 5 personen. De andere kamers zijn tweepersoonskamers: twee op de eerste verdieping, twee andere op het gelijkvloers. De kamers op het gelijkvloers hebben een eigen inkom en privé-terras.

Het voormalige koetshuis biedt ruimte aan de vakantiehuisjes: we hebben 1 gîte voor 5 personen, 2 gîtes voor 4 personen en 2 gîtes voor 2 personen.

In de 1 hectare grote tuin ligt een zwembad met groot zonneterras, een avontuurlijk eikenbos en tal van zowel zonnige als schaduwrijke zithoekjes.

Lees meer

Jan Truyts

Jan Truyts is bekend bij chambresdhotes-in-Frankrijk.be sinds 07/12/2018. U kunt de verhuurder contacteren in het Nederlands, Engels, Frans, Duits.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

Bekijk het volledige aanbod van Jan
Prijs op aanvraag

Wanneer gaat u op vakantie?

2
0

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans, Duits

Contacteer verhuurder

Omgeving

Le Manoir is zeer rustig gelegen te midden van een prachtige natuur en gebouwd tegen een heuvel in de vallei van de Borrèze, een zijrivier van de Dordogne. Het domein vormt samen met vier buurhuizen het gehucht La Forge. Op slechts 5 km ten zuidoosten ligt Souillac, een gezellig marktplaatsje met een ruim aanbod van restaurants, winkels, banken en andere faciliteiten en beroemd om zijn abdijkerk met prachtige sculptuur.

Quercy-Périgord

Le Manoir is gelegen in de vallei van de Dordogne. Deze vallei doorsnijdt drie departementen: de Lot (de Quercy), de Corrèze en de Dordogne (de Périgord). Le Manoir ligt in de Lot, maar op slechts vijf kilometer afstand van het departement Dordogne. De streek is een van de mooiste en meest geliefde van Frankrijk en biedt de ideale combinatie van een afwisselend landschap, een mild klimaat, een overvloed aan cultuur en een uitstekende regionale keuken. Le Manoir vormt dan ook het ideale vertrekpunt voor een bezoek aan Rocamadour, Sarlat, Domme, Beynac en vele andere indrukwekkend kastelen, musea, prehistorische grotten en middeleeuwse stadjes.

Liever sportief?

Voor wandelaars en fietsers zijn de heuvels rondom Le Manoir een uitdaging. Uw eigen fiets stalt u veilig en droog in onze schuur. Wie wil, huurt een fiets in Souillac.

Golft u, of wil u het gewoon eens proberen? Op amper 2 km afstand ligt een prachtige (maar volgens kenners moeilijke!) 18-holes golfbaan.

En een van dé klassiekers waar heel wat van onze gasten niet over uitgepraat geraken: een kanotochtje op de Dordogne. U kiest zelf afstand en duur.

Lees meer
Bij golfbaan
Heuvelachtig
Golf
vissen
Motorrijden
Tennis
Fietsen
Pretpark in de buurt
Wandelen
Fietsverhuur

Faciliteiten

Parking
Diepviesvak
Koelkast
Verwarming
Terras
Table d'Hôtes
Kindvriendelijk
Wifi - internet
Zwembad

Kamers

Chambres d'Hôtes in Frankrijk

La Négrette

Prijs voor 0 nachten
max personen
Lees meer

Recensies
(0)

Er zijn nog geen beoordelingen
Beoordeling toevoegen