Smaakvol ingericht landhuis direkt aan de rivier de Lot.
Rond het his diverse terrassen met gezellige zitjes.
Bij het royale zwembad staan ligbedden en deckchairs ter beschikking.
Naast het ontbijt verzorgen wij ook graag het avondeten (op reservering)
Via een lange lommerrijke oprijlaan dwars door de parkachtige tuin bereikt u La Croze direct aan de rivier de Lot.
Ons huis ligt temidden van de wijngaarden van de AOC Cahors,
Schilderachtige dorpjes waar de tijd stil lijkt te staan
Er zijn prachtige routes te verkennen,, zowel te voet, fiets, auto of te paard
2 personen
1 slaapkamer(s)
1 badkamer(s)
2 personen
1 slaapkamer(s)
1 badkamer(s)