PRIVACY, KLEINSCHALIG, RUSTIG, HEERLIJK DINEREN, EEN GOED GLAS WIJN

B&B Maison à votre santé ligt vlakbij Saint Emilion in de Bordeaux wijnstreek, niet ver van de Dordogne (10 minuten). Gastvrijheid, ruimte, rust en privacy staan garant voor een heerlijk verblijf in de prachtige omgeving van het beroemdste wijngebied ter wereld; Bordeaux, op slechts 35 minuten van Saint Emilion in Zuidwest Frankrijk. Bezoek onze website   of mail ons benb@maisonavotresante.fr

Onze omgeving, en we hopen dat u zich daar zelf van komt overtuigen wordt ook wel "Frans Toscane" genoemd. Maison à votre santé is een 150 jaar oude boerderij, gelegen op een kleine heuvel met prachtige vergezichten, waaronder op het kasteel (château) van Duras. Wij denken de perfecte plek voor een luxe verblijf met een zorgzaam en culinair tintje

Houdt u van een luxe verblijf met een zorgzaam tintje, een heerlijk glas wijn, de dag beginnen met een heerlijk ontbijt?  ja eventueel met Champagne?Overdag kunt u gratis gebruik maken van onze koffie (Nespresso) en thee hoek!Wij gaan voor u een fantastische verblijf verzorgen op heel bijzonder plekje in Zuid Frankrijk.

Wij begroeten u graag in Maison à votre Santé, Bienvenue!

Maison à votre santé beschikt over drie prachtige gastenkamers, elk voorzien van een eigen ensuite badkamer en king-size bed. U kunt gratis gebruik maken van wifi, en parkeren kunt u op ons eigen terrein.

( We denken dat " Maison à votre santé " minder geschikt is voor een verblijf met kinderen ).

De tuin:

Zin om gewoon te luieren, een boek lezen of van de prachtige natuur genieten? Niets hoeft, bijna alles mag.De grote tuin is voorzien van een grote variëteit aan beplanting en diverse terrassen. Onder de notenboom, aan de zuidkant van het huis, vindt u een schaduwrijke zitplaats met een magnifiek uitzicht op het château  de Duras.

Het panoramische uitzicht verandert van maand tot maand met het voortschrijden van de seizoenen. Van bloeiende bloesems van de pruimenboomgaarden in het voorjaar, tot de zonnebloemen in de zomer en de prachtige kleuren van de wijngaarden in de herfst.

Het zwembad:

Op de zonnige sfeervolle binnenplaats vindt u een verkwikkend koel, druppelvormig zwembad.Het zwembad is omringd door een aangenaam zonneterras met ligstoelen en gratis gebruik van badlakens hoort daar uiteraard gewoon bij. Is schaduw uw favoriete plek? Ook daar is voor gezorgd. Onze binnenplaats is ommuurd. U kunt hier in alle rust en privacy recreëren.

De binnenkamer:

Een uit 1850 stammende, gerestaureerd gedeelte van de boerderij, waar u van een goed glas wijn kunt genieten of met name in het voor of na seizoen een heerlijk diner nuttigen (met zijn 2en of met andere gasten) in een sfeervolle, romantische setting.Het zal u aan niets ontbreken!

Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Laurens & Caroline van Ham

Laurens & Caroline van Ham is bekend bij chambresdhotes-in-Frankrijk.be sinds 15/02/2020. U kunt de verhuurder contacteren in het nederlands, engels, frans, duits.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

Bekijk het volledige aanbod van Laurens & Caroline
Prijs op aanvraag

Wanneer gaat u op vakantie?

2
0

Verhuurder spreekt nederlands, engels, frans, duits

Contacteer verhuurder

Omgeving

Op 5 kilometer afstand bent u al in de Gironde (de wijnstreek Bordeaux) en op 20 minuten rijden, staat u aan de oevers van de Dordogne.De omgeving van Savignac-de-Duras heeft veel te bieden. Het heuvellandschap doet aan Toscane denken.Op 4 kilometer bevindt zich Duras, waar het château, de wekelijkse markt, gezellige terrasjes en restaurants een bezoek waard zijn.

Proef de Franse cultuur

Er is in Duras iedere week een markt. U vindt er heerlijke groenten, kaas, verse vis, oesters, foie gras en de beroemde Pruneaux d'Agenais. De culinaire delicatessen van de Sud-Quest kunt u proeven in de restaurants in de omgeving van Savignac-de-Duras.Savignac de Duras behoort tot het gebied van de appellation côtes de Duras.In de omgeving van Maison à votre Santé zijn verschillende wijndomeinen.Vlakbij vind u oa. de wijngebieden van Saint-Emilion, Pomerol, Bergerac, Monbazillac en Sauternes.

Bordeaux en Bergerac mag u niet missen.Bergerac heeft een oude binnenstad met een groot aantal winkels. De streek is bovendien rijk aan oude bastide stadjes zoalsEymet, Monsegur, Monpazier, Monflanquin en Villereal.

Kastelen

Op korte afstand van Savignac-de-Duras vindt u verschillende kastelen zoals Château de Duras , Château Bonaguil, Chateau Monbazillac en chateau Biron. U kunt uitstapjes maken naar de Atlantische kust en de oesterbaai in het bassin d’Arcachon met de Dune de Pilat, de hoogste duin van Europa.

Golf

U kunt uitstekend golfen op de Golfbaan van Château Des Vigiers in Monestier.

Fietsen / Wandelen

De lichtglooiende omgeving leent zich voor fietstochten (fietsen te huur in Duras). Enige fietservaring is echter wel gewenst; Het prachtige, glooiende landschap in de Lot-et-Garonne nodigt uit voor het maken van wandelingen. Er zijn verschillende wandelroutes met goede bewegwijzering. De wandelingen zijn zeer afwisselend; u loopt over paden, door weilanden, door bossen, door wijngaarden, zo nu en dan over verharde weg, door dorpjes en langs monumenten. Voor alle wandelingen geldt: het is er nooit druk en u bevindt zich midden in de natuur.

Kanoën

De rivier de Dordogne is vlakbij. Er zijn mogelijkheden voor boottochten en kanohuur.

Luchtballonvaarten

Bekijk het château de Duras vanuit de lucht. Domaine de Durand kan u hierbij helpen.

Lees meer
Landelijk
Fietsen
Wandelen

Faciliteiten

Parking
Verwarming
Terras
Table d'Hôtes
Wifi - internet
Zwembad

Kamers

Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Chambre “L’embrassade”

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Chambre “vue de Château”

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Chambre “Marzelle”

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer

Recensies
(2)

Voortreffelijk
Geschreven door Ed op 06/09/2019 22:01
  • Faciliteiten
  • Hygiëne
  • Comfort
  • Prijs-kwaliteitsverhouding
  • Zou het niet kunnen bedenken, behalve dan als je weer weg moet.

Vooral doen als je wilt uitrusten en ervan wilt genieten, pracht locatie, schatten van mensen en een klein paradijsje incl. Vijgenboom. En hier woont dus God .

Lees meer
Fabulous
Written on 31/08/2019 22:02

Caroline and Laurens are both fantastic hosts. The rooms lovely, the pool area fabulous and the breakfast delicious. Can't wait to return

Beoordeling toevoegen

Foto's

Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!