2x Tweepersoonskamer (of een Gîte voor 2+1, 5 of 6 personen) te huur in de prachtige Lotstreek in de Midi-Pyreneeën. Ons domein bevindt zich in een rustig pittoresk dorp in Zuid-West-Frankrijk. Ideale uitvalsbasis voor wandelingen, fietstochten, paardrijden, uitstappen, marktjes of gezellige dagen aan het ruime zwembad. Op 20 minuten van de prachtige hoofdstad Cahors.

Onze Pigeonierkamer heeft een ensuite badkamer en is voorzien van een extra ruimte in de (duiven)toren waar men rustig kan relaxen. Voorzien van een regendouche en badkamer in natuursteen. Onze Blauwe Kamer is stijlvol ingericht en heeft een aparte badkamer en toilet. Ontbijt is in de prijs inbegrepen, avondeten mogelijk.

Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Ann Verreyken

Ann Verreyken is bekend bij chambresdhotes-in-Frankrijk.be sinds 04/03/2021. U kunt de verhuurder contacteren in het nederlands, engels, frans.

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

Bekijk het volledige aanbod + de contactgegevens (telefoonnummer) van Ann
€ 90,00
Vanaf / nacht

Wanneer gaat u op vakantie?

2
0

Verhuurder spreekt nederlands, engels, frans

Contacteer verhuurder

Omgeving

Voor veel mensen die de toeristische drukte van de Dordogne willen ontvluchten is de streek langs De Lot een uitstekend alternatief. Deze rivier ligt maar drie afslagen verder en is iets rustiger. Deze mooie omgeving heeft ook veel te bieden. Naast de prachtige stad Cahors (20 min), het bedevaartsoord Rocamadour en Saint-Cirq-Lapopie vind je in de streek de mooiste grotten van Frankrijk. Bovendien kan je er heerlijk eten en heeft het een goed klimaat. Het kan er warm zijn maar bijna nooit zo heet als in het zuiden. Het landschap is aangenaam en zo nu en dan spectaculair. Daarbij kan je er prima fietsen, wandelen en paard- of ponyrijden en is er genoeg vertier op het water. Dan zijn er natuurlijk nog de vele mooie dorpen en de gezellige markten in deze streek.

Lees meer
Landelijk
In dorp
Heuvelachtig
Golf
Fietsen
vissen
Motorrijden
Wandelen
Fietsverhuur

Faciliteiten

Koelkast
Parking
Wasmachine
Verwarming
Terras
Verwarmd zwembad
Table d'Hôtes
Kindvriendelijk
Wifi - internet
Zwembad

Kamers

Chambres d'Hôtes in Frankrijk

BLAUWE KAMER

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

KAMER PIGEONNIER

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Gîte LOT

5 personen

2 slaapkamer(s)

2 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 5 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Gîte AMI

6 personen

2 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 6 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Gîte NATA

3 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 3 personen
Lees meer

Recensies
(2)

Pure ontspanning en onthaasting!
Geschreven door Dirk en Petra op 07/03/2021 07:47

Als je wil ontsnappen aan de drukte en hectiek van het dagelijks leven, dan ben je bij Aminata aan het juiste adres. Hier word je verwend op alle fronten.

Ann en Danny weten hoe ze hun gasten kunnen laten genieten, geen moeite is hen teveel gevraagd.

Het is zalig vertoeven in en rond het zwembad, met een geweldig uitzicht op de vallei.

Pure ontspanning en onthaasting.

Aanraders zijn St Cirq de la Popie, Rocamadour, via de wijngaarden naar Cahors.

We deden ook een leuke wijnproeverij bij Chateau Famaey, ook landgenoten.

In de nabijgelegen dorpen vele leuke adresjes om te eten, of gewoon iets te drinken op een gezellig terrasje. Overal word je supervriendelijk behandeld.

We zijn helemaal fan. Binnenkort gaan we reeds voor onze 3de keer, om helemaal "zen" terug te komen.

Een aanrader en ongetwijfeld zal je terug willen komen!
Geschreven door Stefaan en Jeannine Van engeland - Ricotta op 18/12/2020 07:46
  • Ligging 9.5
  • Uitrustingsgraad 10
  • Dienstverlening 10
  • Hygiëne 10
  • Prijs - Kwaliteit 9.5

Ann en Danny zijn echte toppers : wij hebben deze zomer het genoegen gehad om een week ondergedompeld te worden in een ware “experience”. Zij hebben de gave hun gasten maximaal te verwennen zonder opdringerig te zijn. Als je iets niet weet of uitleg wil is Ann er als de kippen bij om jou te helpen. De kamers zijn allemaal nieuw, groot en heel hygiënisch. Als je buiten eet, waan je u in Toscanië, gelegen op een heuvel met een prachtig vergezicht. Naast het mooie zwembad kom je helemaal tot rust. De ongelofelijke stilte doet je wegdromen en verlangen naar veel en meer.

Er zijn in de omgeving heel veel mogelijkheden om je te ontspannen : wandelen in de bossen; fietsen langs de oevers van de Lot en tussen de wijngaarden met af en toe een tussenstop om te proeven, een wandeling naar het meest pittoreske plaatsje in Frankrijk, St Cirq de lapopie), kayaken op de Dordogne, het Middeleeuwse Cahors, teveel om op één week te kunnen doen.

Lees meer
Beoordeling toevoegen

Foto's

Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!