Aminata staat voor een prachtig kleinschalig vakantiedomein met 2 kamers & 3 gîtes, midden in de natuur. Op het domein vind je een ruim verwarmd zwembad, petanquebaan, lounge met view op de vallei, een hangmat en hangstoelen en verschillende rustige hoekjes waar u in de schaduw van de stilte en de natuur kan genieten.
Onze Pigeonierkamer heeft een ensuite badkamer en is voorzien van een extra ruimte in de (duiven)toren waar men rustig kan relaxen. De badkamer in natuursteen is voorzien van een regendouche. Onze Blauwe Kamer is stijlvol ingericht en heeft een aparte badkamer en toilet. Beide kamers zijn voor 2 personen (> 8 jaar). Ontbijt is in de prijs inbegrepen, avondeten is mogelijk op aanvraag.
Onze gîtes zijn alle 3 voorzien van nieuwe badkamers en volledig uitgeruste badkamers met alle comfort. We hebben een gîte geschikt voor maxium 4 personen, eentje voor 5 personen en eentje voor 4-6 personen, deze laatste al dan niet met een extra kamer, badkamer en toilet.
Aminata ligt op de driehoek Lot, Lot-et-Garonne en Dordogne. Het is hierdoor dé perfecte uitvalsbasis voor vele uitstappen naar pittoreske, middeleeuwse dorpen en steden. Zo is de prachtige hoofdstad Cahors zeker een bezoekje waard. Verder zijn er de bezienswaardigheden zoals Saint-Circ-Lapopie, Rocamadour, verschillende grotten en prachtige kastelen en natuurlijk de gezellige lokale markten en dorpjes. De regio is zeer geschikt voor wandelaars of fietsers. Door de afwisseling van diepe valleien en heuvels heet de streek niet voor niets het Toscane van Frankrijk. Of het nu gaat om een rustige vakantie in het voor-of najaar of een gezellige zomervakantie met het gezin, met familie of met vrienden, het kan allemaal. Welkom!
2 personen
1 slaapkamer(s)
1 badkamer(s)
2 personen
1 slaapkamer(s)
1 badkamer(s)
5 personen
2 slaapkamer(s)
2 badkamer(s)
6 personen
2 slaapkamer(s)
1 badkamer(s)
4 personen
2 slaapkamer(s)
1 badkamer(s)
Als je wil ontsnappen aan de drukte en hectiek van het dagelijks leven, dan ben je bij Aminata aan het juiste adres. Hier word je verwend op alle fronten.
Ann en Danny weten hoe ze hun gasten kunnen laten genieten, geen moeite is hen teveel gevraagd.
Het is zalig vertoeven in en rond het zwembad, met een geweldig uitzicht op de vallei.
Pure ontspanning en onthaasting.
Aanraders zijn St Cirq de la Popie, Rocamadour, via de wijngaarden naar Cahors.
We deden ook een leuke wijnproeverij bij Chateau Famaey, ook landgenoten.
In de nabijgelegen dorpen vele leuke adresjes om te eten, of gewoon iets te drinken op een gezellig terrasje. Overal word je supervriendelijk behandeld.
We zijn helemaal fan. Binnenkort gaan we reeds voor onze 3de keer, om helemaal "zen" terug te komen.
Ann en Danny zijn echte toppers : wij hebben deze zomer het genoegen gehad om een week ondergedompeld te worden in een ware “experience”. Zij hebben de gave hun gasten maximaal te verwennen zonder opdringerig te zijn. Als je iets niet weet of uitleg wil is Ann er als de kippen bij om jou te helpen. De kamers zijn allemaal nieuw, groot en heel hygiënisch. Als je buiten eet, waan je u in Toscanië, gelegen op een heuvel met een prachtig vergezicht. Naast het mooie zwembad kom je helemaal tot rust. De ongelofelijke stilte doet je wegdromen en verlangen naar veel en meer.
Er zijn in de omgeving heel veel mogelijkheden om je te ontspannen : wandelen in de bossen; fietsen langs de oevers van de Lot en tussen de wijngaarden met af en toe een tussenstop om te proeven, een wandeling naar het meest pittoreske plaatsje in Frankrijk, St Cirq de lapopie), kayaken op de Dordogne, het Middeleeuwse Cahors, teveel om op één week te kunnen doen.