L’ Arc en Ciel - Bed and Breakfast in Lorraine | Chambresdhotes-in-Frankrijk.be

Hallo! Wij zijn Roland en Sander, vanaf 2024 zijn wij je toegewijde gastheren bij onze charmante chambre d’hôtes, L’ Arc en Ciel. Onze missie is simpel: een comfortabele nachtrust en lekker eten en drinken staan centraal tijdens je verblijf.

Een Warm Welkom

In Bleurville in de Vogezen vonden we deze leuke kleine chambre d’hôtes, waar we met open armen staan te popelen om jou, samen met onze vriendelijke hond Tygo, te verwelkomen. Roland keert na vele jaren terug naar zijn passie in de horeca, met Sander aan zijn zijde. Samen creëren we een warme, huiselijke sfeer in L’ Arc en Ciel. Hier in de Vogezen brengen we Brabantse gezelligheid tot leven.

Ontspanning & Genot

Ben je op zoek naar een intieme, rustgevende plek in de prachtige Vogezen? Een plek waar je kunt ontspannen, culinair kunt genieten, heerlijk kunt slapen in een sfeervolle kamer en de mooie omgeving kunt verkennen? Boek dan snel een kamer bij ons via de ‘boek nu’-knop. Voor vragen staan we altijd voor je klaar, we spreken Nederlands, Frans, Engels en Duits.

Handig Langs de Route du Soleil

L’ Arc en Ciel ligt op slechts 25 km van de A31, bekend als de Route du Soleil. Perfect voor een tussenstop op weg naar de wintersport, Zuid-Frankrijk of Spanje. Laat bij ons de vermoeidheid van de reis van je afglijden en vertrek de volgende dag volledig uitgerust.

Familiegezelligheid

Speciaal voor gezinnen bieden we een gezinskamer aan voor maximaal 5 personen. Deze bestaat uit twee kamers en een eigen badkamer, ideaal voor een gezellig familieverblijf!
Wil je de gezinskamer reserveren? Boek dan chambre Blue samen met chambre Verte.

Table d’hôtes

Roland’s grote passie is koken. De gerechten uit de keuken van L’ Arc en Ciel zijn puur. Roland kookt met veelal biologische producten uit de streek, ingekocht op de dagelijkse versmarkten en van lokale leveranciers.

Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Roland & Sander

Roland & Sander is bekend bij chambresdhotes-in-Frankrijk.be sinds 29/10/2024. U kunt de verhuurder contacteren in het Nederlands, Engels, Frans.

  • Geverifieerde verhuurder

De eigenaar reageert meestal binnen 1 dag .

Bekijk het volledige aanbod en telefoonnummer van Roland
€ 95,00
Vanaf / nacht

Wanneer gaat u op vakantie?

2
0

Verhuurder spreekt Nederlands, Engels, Frans


Omgeving / regio

In de Vogezen is veel te doen en te zien. We hebben een paar bestemmingen geselecteerd die een verscheidenheid aan ervaringen bieden, variërend van ontspanning en geschiedenis tot natuurlijke pracht, perfect voor een dagje uit tijdens je verblijf in Bleurville.

Neufchâteau: Gelegen aan de samenvloeiing van de Maas en de Mouzon, 45 km van onze chambre d’hôtes, is Neufchâteau de eerste stad in de Vogezen die geclassificeerd is als opmerkelijk erfgoed. Hier is divers erfgoed te bezichtigen uit diverse stijlen zoals romaans, gotisch en renaissance. Dit alleen al vertegenwoordigt meer dan 1000 jaar geschiedenis. Een bestemming die je niet mag missen!

Épinal: Deze mooie stad ligt op 40 minuten afstand en biedt historische bezienswaardigheden zoals de basiliek Saint-Maurice d’Épinal en het beroemde Imagerie d’Épinal museum.

Ballon d’Alsace: Een schilderachtige rit van 45 minuten brengt je naar de top van deze iconische berg in de Vogezen, perfect voor wandelen en skiën.

Parc Naturel Régional des Ballons des Vosges: Op een uur rijden ontdek je dit prachtige regionale natuurpark met uitgestrekte bossen en adembenemende uitzichten.

Thermen: In de Vogezen, dichtbij onze chambre d’hôtes, liggen Vittel en Contrexéville. Deze twee kuuroorden zijn mekka’s voor hydrotherapie in Frankrijk en hebben van hun heilzame wateren een bron van vitaliteit voor iedereen gemaakt. Ook Bains-les-Bains en Plombières-les-Bains kun je heerlijk vertoeven in de mooi thermen die daar zijn.

Darney: Op slechts 10 minuten rijden van Bleurville vind je het kleine stadje Darney. Hier vind je in het centrum de snoepjesfabriek “Delivosges” met een prachtige winkel vol lekkernijen. In de snoepjesfabriek kun je van maandag t/m zaterdag elke middag terecht voor een demonstratie. Hier zie je nog hoe de echte bonbons des Vosges met de hand worden gemaakt. Wil je nog verder terug in de tijd? Dat kan! Er is een ‘doe’ museum “Centre de Animation de Prehistoire’. Hier zie je en leer je alles over de prehistorie in de Vogezen.


Lees meer
Heuvelachtig
In dorp
Landelijk
Motorrijden
Fietsen
Wandelen

Faciliteiten

Parking
Terras
Table d'Hôtes
Huisdieren toegelaten
Wifi - internet

Kamers

Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Chambre ‘Violet’ – Verfijnd paars

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Chambre ‘Rouge’ – Passievol Rood

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Chambre ‘Bleu’ – Hemels Blauw

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Chambre ‘Verte’ – Groene Oase

2 personen

1 slaapkamer(s)

1 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 2 personen
Lees meer
Chambres d'Hôtes in Frankrijk

Voor gezinnen: Chambres ‘Bleu & Vert’

4 personen

2 slaapkamer(s)

2 badkamer(s)

Prijs voor 0 nachten
max 4 personen
Lees meer

Recensies
(2)

Wat hebben wij genoten van jullie gastvrijheid!
Geschreven door Gertjan en Ingrid op 28/10/2024 07:39

Beste Roland en Sander, Wat hebben wij genoten van jullie gastvrijheid! Jullie hebben ons echt verwend. Het was heerlijk om onze vakantie bij jullie af te sluiten. Alles zag er piekfijn, zeer verzorgd en smaakvol uit. Ook het bed was heel comfortabel. Daarnaast hebben we genoten van een heerlijk en gezellig diner, mede dankzij jullie aanwezigheid daarbij. Wat ons betreft: zeker voor herhaling vatbaar! Hartelijke groet, Gertjan en Ingrid

Heerlijk verrassend!
Geschreven door Jelte en Jannie Bouma op 21/10/2024 07:38

Wederom een fantastisch verblijf gehad ( 4 nachten) in deze B&B. Roland en Sander zijn goede gastheren en weten hoe ze de gasten mogen verwennen met een heel fijn uitgebreid ontbijt. Een aanrader is ook zéker om de kookkunsten van Roland te ontdekken.Heerlijk verrassend! Daarbij wil ik ook het fijne lunchpakket even benoemen.Top, Roland!We hebben er van genoten! Kamers ( en de bedden) van alle gemakken voorzien. Kortom......een zeer aangenaam verblijf in de mooie omgeving van de Vogezen.

Beoordeling toevoegen

Foto's

Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Chambres d'Hôtes in Frankrijk
Ontvang prachtige aanbiedingen
Ontvang prachtige aanbiedingen

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze prachtige aanbiedingen!